در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
نیاز میهن با تعرفه های استثنایی بهترین مکان برای تبلیغات و معرفی کسب و کار شماست برای اطلاعات بیشتر حتما از لینک تعرفه آگهی ها دیدن کنید.

نیاز میهن

" برای میلیونر شدن این آگهی بازاریابی را تا انتها بخوانید"

" برای میلیونر شدن این آگهی بازاریابی را تا انتها بخوانید"

آگهی رایگان
  • استخدام و کاریابی بازایابی و فروش
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
  •    تهران تهران
  • 588 بازدید
  • قیمت : توافقی
در هر شهری زندگی می کنید با دو سال کار به عنوان بازاریاب صاحب خانه و ماشین مورد علاقه خود شوید!
لطفا این آگهی را تا انتها بخوانید.
بسیاری از افراد فکر می کنند که بازاریابی شغل کم درآمدی است، اما این تصور کاملا اشتباه است. طبق آمار موسسه کسب وکار آمریکا بازاریابی جزو پردرآمد ترین شغل های دنیاست. اما از آنجایی که بسیاری از ما ایرانی ها بازاریابی را نفهمیده ایم و آموزش های لازم را ندیده ایم فکر می کنیم بازاریابی شغل کم درآمدی است.
چه می شود اگر شما با شغل بازاریابی بعد از دو سال کار صاحب خانه و ماشین برای خود شوید؟؟ شاید تصور این موضوع برای شما کمی سخت باشد. اما ما به شما ثابت می کنیم که چگونه می توانید با دو سال کار به عنوان بازاریاب در شرکت ژوبین (nearbuy.ir ) بعد از دو سال صاحب خانه و ماشین مورد علاقه خود شوید.
شرکت ژوبین ارائه دهنده فروشگاه های آنلاینِ آماده است، این فروشگاه های آنلاین مورد نیاز همه شرکت ها، مغازه داران و حتی افراد کوچه و بازار است. در واقع این فروشگاه های آنلاین به صاحبان شرکت ها، مغازه داران و حتی افراد عادی این امکان را می دهد که به راحتی و با هزینه اندک خود را در دنیای اینترنت معرفی کنند. این فروشگاه ها با قیمتی ارائه می گردند که باور نکردنی است، چگونه ممکن است یک سایت با 3 اپلیکیشن اندروید، آی او اس، و ویندوز و ده ها امکانات مختلف تنها به قیمت حداکثر 400 هزار تومان به فروش برسد، این درحالی است که اگر فرد یا شرکتی بخواهد هچنین سایتی را با چنین امکاناتی برای فروشگاه یا شرکت خود تهیه کند، شاید لازم باشد چند ده میلیون تومان هزینه کند. این فروشگاه های آنلاین به راحتی می توانند نقش شعبه دوم مغازه ها و شرکت ها را ایفا کند. این توضیحات برای این بود که شما بدانید که کالایی که می خواهید بفروشید مشتری خود را دارد و شما در فروش آن مشکل چندانی نخواهید داشت.
حال برویم سراغ حساب و کتاب خودمان. قرار بر این بود که به شما ثابت کنم که می توانید با دو سال کار به عنوان بازاریاب صاحب خانه و ماشین مورد علاقه خود شوید.
فرض می کنیم که خانه ای که در نظر دارید قیمتی 150 میلیونی دارد و ماشین مورد علاقه شما 50 میلیون قیمت دارد و ما باید بعد از دو سال پول لازم برای خرید آن را به دست آوریم.
خیال کنید که شما در ماه اول دنبال آموختن اصول بازاریابی و کسب تجربه بوده اید و هیچ فروشی نداشته اید. از ماه دوم فروش شما شروع می شود، در ماه دوم تنها موفق می شوید دو فروشگاه آنلاین 400 هزار تومانی را بفروشید، از آنجایی که 20 درصد پورسانت در هر فروش دارید، سود شما می شود 160 هزار تومان ( دو تا 80 هزار تومان). نا امید کننده است؟!! صبر کنید قسمتهای خوب قصه باقی مانده است. در ماه سوم با کسب تجربه و آموزش هایی که شرکت ژوبین به شما می دهد می توانید 5 فروش داشته باشد ( سود شما: 400 هزار تومان)، در ماه چهارم مجددا با کمک مدرسان بازاریابی شرکت ژوبین ایرادات کار خود را اصلاح می کنید و موفق می شوید 10 فروش داشته باشید (800 هزار تومان ). احتمالا بعد از ماه پنجم برای شرکت در کلاسهای تخصصی بازاریابی توسط شرکت ژوبین دعوت می شوید و دانش خود در زمینه بازاریابی و فروش به شدت ارتقاء می دهید، این آموزش ها باعث می شوند بتوانید در ماه بعد 20 فروش موفق داشته باشید (1 میلیون و 600 هزار تومان ) . دقت کنید تنها پس از 5 ماه شما به درآمد بالای 1.5 میلیون در ماه رسیده اید. البته خودتان هم در این مدت تلاش کرده اید. طی ماه های ششم، هفتم و هشتم فروش خود را دو برابر می کنید و به 40 فروش در ماه می رسانید ( 3 میلیون و دویست هزار تومان در ماه)، خوب است؟؟ به نظر امیدوار کننده می آید. در طی ماه نهم تا دوازدهم نیز می توانید با تلاش و آموختن فوت و فن های جدید باز هم فروش خود را دو برابر کنید، در تمام این مدت مدرسان بازاریابی ما شما را تنها نمی گذارند و شما را در راهی که در پیش رو دارید راهنمایی خواهند کرد. شما بعد از یک سال در آمد خود را به 6 میلیون و چهارصد هزار تومان در ماه رسانده اید. چطور است؟ وقتی به این مرحله از توانایی و فروش می رسید، شرکت ژوبین می تواند با اعتماد به شما و با افتخار نمایندگی خود را به شما اعطا کند. به محض اینکه نماینده شرکت ژوبین شوید ماهانه 5 میلیون تومان از ما حقوق دریافت خواهید کرد. ضمن اینکه لازم است فعالیت بازاریابی قبلی خود را ادامه دهید. این حقوق برای این است که بتوانید افرادی مثل خود را آموزش دهید و بر آنها نظارت کنید. جالب است بدانید که به ازاء هر فروشی که افراد آموزش دیده شما انجام دهند 40 هزار تومان سود از طرف شرکت به شما تعلق خواهد گرفت. حال تصور کنید بعد از چهار ماه 10 فرد را تربیت کرده اید که هر کدام 10 فروش در ماه دارد: می شود 4 میلیون در ماه. تا اینجا حقوق شما از صفر به بیش از 15 میلیون در ماه رسیده است!! جالب است، نه؟
با جمع پولهایی که تا پایان دو سال به دست خواهید آورد به راحتی می توانید پول لازم برای خرید خانه و ماشین خود را به دست آورید. چه می شود همه اعداد این آگهی دو برابر شوند!!
با افتخار منتظر پیوستن شما به جمع اعضای شرکت ژوبین (nearbuy.ir ) هستیم.
برای اطلاعات بیشتر می توانید مستقیما با دکتر دهقانی مشاور و مدیر بازاریابی در تماس باشید.
شماره تماس 09171197941
  ثبت آگهی رایگان