در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
نیاز میهن با تعرفه های استثنایی بهترین مکان برای تبلیغات و معرفی کسب و کار شماست برای اطلاعات بیشتر حتما از لینک تعرفه آگهی ها دیدن کنید.

نیاز میهن

سمپاشی سوسک های ریز اشپزخانه (سوسک اشپزخانه ای / سوسک کابینت ) یا غول های کوچک

سمپاشی سوسک های ریز اشپزخانه (سوسک اشپزخانه ای / سوسک کابینت ) یا غول های کوچک

آگهی رایگان
  • خدمات نظافت
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۶/۳۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
  •    تهران تهران
  • 420 بازدید
  • قیمت : توافقی
  • خیابان پیروزی - خ کلینی - پ 15
یکی از معزلات رستوران ها، فست فود ها، تهیه غذا ها، کافی شاپ ها، آبمیوه و بستنی فروشی ها وآشپزخانه منازل و ادارات، ورود تخم یا بالغ سوسک ریز (سوسری آلمانی ، سوسک کابینت، سوسک اشپزخانه ) به داخل این فضاها می باشد. ورود سوسک کابینتی (سوسک اشپزخانه – سوسک ریز) ارتباط مستقیم با کارتن های بسته بندی لوازم دارد بیشتر لوازم یا مایحتاج مغازه ها بهمراه کارتن بسته بندی وارد انها میشود که در اکثر موارد آلوده به سوسک ریز (German roach) است.
برای سمپاشی سوسک کابینت باید حداقل 12 ساعت منزل یا مغازه تخلیه باشد تا با بسته بودن درب ها گاز سموم و بخارات سم باعث پاکسازی محل شود. سموم ترکیبی برای سمپاشی سوسک کابینت (سوسک آشپزخانه) باید حتما میکس بوده و توسط کارشناس مسئول شرکت سمپاشی دارای مجوز پاشیده شود هیچوقت برای سمپاشی علیه سوسک ریز خودتان اقدام نکنید چون راهکار این نوع سمپاشی . کاملا علمی و تعریف شده است.
سوسک های کابینت از اضافات غذای ظروف شسته نشده ، خورد و ریز مواد غذایی ، کاغذ ، کارتن، چسب و غیره تغذیه میکنند. هر سوسک المانی در هر30 تا 45 روز بسته به درجه حرارت و رطوبت محیط یکبار تخم گذاری میکندکه از هر تخم حدود 20 تا 30 نوزاد سن یک خارج میگردد. این تعداد نوزاد برای یک بار تخم گذاری حشره بسیار زیاد بوده و در مقایسه با حشرات دیگر قدرت زادو ولد بیشتر سوسک کابینت را تایید میکند.
سوسک های کابینت یا سوسک آشپزخانه (سوسک ریز ) حتی در لوازم الکترنیکی هم تخمگذاری کرده و در شیار های باریک و تنگ کابینت ها و لوزم حرکت و تردد میکنند . قدرت زادو ولد بالا ، عادات غذایی خاص، شکل و حجم بدن این نوع سوسک سرعت تکامل آنها را به نسبت دیگر حشرات بیشتر و سریعتر کرده است .
نام علمی سوسک کابینت (سوسک اشپزخانه ، سوسک ریز ، سوسک المانی ) Blattella germanica از خانواده Ectobiidae است که در زبان عامه به German roach معروف است گاهی به آنها سوسک چوب هم گفته میشود .
سوسک کابینت تا دو روز قبل از باز شدن کپسول ، آن را در انتهای بدن خود حمل میکند و بعد در مکان های تاریک و امن تخمگذاری میکند.
سوسک های ریز (سوسک آلمانی ) در مناطق معتدل و گرم و خشک جهان زندگی میکنند. طول بدن آنها بین 12 تا 15 میلیمتر است و وزن یک سوسک اشپزخانه بین 0.1 تا 0.12 گرم است . سوسری آلمانی (سوسک کابینتی ) از لحاظ جنسی دیمورفیک است.
سوسک های ریز اشپزخانه در تمام مراحل زندگی تقارن 2 جانبه دارد. نر ها دارای بدنی باریک و نازک و ماده ها بدنی گردتر و حجیم تر دارند.
شرکت سمپاشی ارمان سبز با سابقه ترین شرکت در کنترل سوسک ریز(سوسک اشپزخانه ) در رستوران هاست. با حدود 450 قرارداد فعال مقطعی و دوره ای ثابت با معروف ترین رستوران های تهران.
  ثبت آگهی رایگان